Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları!

Aslan erkeği şövalye ruhu taşır, sevdiği kişiyi her ne pahasına olursa olsun korur ve kollar.

Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Aslan Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Pinterest

 

 

Aşık olmadıkları sürece hayatlarına sürekli bir kadın girer, bir kadın çıkar. Ancak aşık oldukları zaman kimse onu durduramaz. Sahiplenmeyi de sahiplenilmeyi de sever. Bütün gücünü, aşık olduğu kişi ile birlikte olmaya harcar. Ancak unutulmamalıdır ki aslan burcu önce kendine aşıktır! Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ona övgüler yağdırın. Özgüveni oldukça yüksektir! Şımartılmak ve pohpohlanmaktan çok hoşlanır. Siz biraz olsun onu etkileyin, o sizi elde etmek için herşeyi yapacaktır.

 

Çevresine duyarlı ve sorumluluklarının bilincinde kadınlara hayranlık derecesinde ilgisi vardır. Diğer yandan özgüveni yüksek kadınlarla ego çatışması yaşayacağından, alçakgönüllü kadınlarla olmayı tercih eder. Verdiklerinin karşılığını gördüğü sürece fedakârlıkta sınırları yoktur. Güçlü olun! Aslan burcu güçsüz kadından etkilenmez, en iyi insan ve en taviz verici insan da olsanız her daim güçlü olun, belli başlı konularda çizginizi aşmayın ve taviz vermeyin, bu onu kamçılayacaktır. Koşulsuz seven ve zor zamanlarında dahi yanında olacağına inandığı kadınlardan asla vazgeçmez!

Kaynaklar:
o
nedio.com, burclar.com, sabah.com.tr​

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X