Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bambu ve Pamuk Bir Arada: Posh Baby

POSH BABY by MOMEASY Perispri Balat’ta basına ve blogger annelere özel kahvaltıda tanıtıldı.

Bambu ve Pamuk Bir Arada: Posh Baby Bambu ve Pamuk Bir Arada: Posh Baby Pinterest

 

 

Girişimci bir iş kadını olan Ayşe Yeşil’in 2013 yılında ilk bebeğini kucağına almasıyla ‘’ momeasy müslin ‘’ markasının hikâyesi başlamış oldu. Bugüne geldiğimizde minimalist annelerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ‘’ Posh Baby by Momeasy ‘’ markamızı geliştirdik.

Bu amaçla moda ve renkler dünyasının başarılı dizaynırlarından Ran Shabani ile çalıştık. Özel bir dokuma tekniği ile bambunun yumuşaklığını pamuğun emiciliği ile birleştirdik. Böylece minimalizm anlayışımızı hem desenlerde hem kumaş özelliğinde yakalamış olduk. Bu amaçla puset örtüsü, kundak, çarşaf vb. gibi kullanım alanları için ürünler ürettik.
   
Türk ve dünya anneleri bebekleri için artık daha şık daha konforlu ve daha sağlıklı müslinler seçebilecek. Posh Baby by Momeasy müslinlerini mayıs ayında bebek mağazaları ve online web sitelerinden satın alabilirsiniz.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X