Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Beyazlar İçinde: Ayça Ayşin Turan

Netflix'in dünya çapında yayınlanacak ilk Türk dizisi The Protector'ın başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan'la beyazların hakimiyetindeyiz.

Beyazlar İçinde: Ayça Ayşin Turan Beyazlar İçinde: Ayça Ayşin Turan  Pinterest

 

 

The Protector’dan ve canlandıracağın karakterden bahsedebilir misin?
Dizinin ne zaman vizyona gireceğini bile bilmiyoruz maalesef, büyük heyecan var hepimizde. Aynı heyecanın kat be kat fazlası bende de var! Leyla ile izleyicinin karşısına çıkmak için hazırlanıyorum. Sürprizi kaçmasın diye detaya girmek istemiyorum lütfen beni anla.

Senin için nasıl bir tecrübe olmakta?
Çok güzel bir ekiple çok farklı bir iş çıkarıyoruz. Şimdiye kadar canlandırmadığım türde bir karakter ve bu çok heyecan verici. Netflix Orijinal olarak ülkemizden ilk çıkan proje biziz böyle olmak ise farklı bir heyecan... Daha büyük bir şeyin parçası olduğunu hissediyorsun.

Nasıl hazırlandın rolüne, özel bir eğitimden geçmen gerekti mi?
Hazırlık sürecim çok uzun olamadı. Bir anda kendimi sette buldum desem daha doğru olur aslında. Çok kısa bir zamanım vardı onu da karakter üzerine çalışarak geçirdim. Biten set çalışmamın ardından hemen başlamak zorunda kaldım o yüzden ön hazırlık sürecim kısa sürdü.

Röportajın tamamı InStyle Türkiye Temmuz sayısında!
 

Yazı: Deniz Tokgöz
Fotoğraf: Erman İştahlı
Styling: Nazlı Kayran
Saç: Talat Kıvrak
Makyaj: Ufuk Celep
Styling Asistanları: Gizem Gülsoy, Gizem Karaca
Fotoğraf Asistanı: Salih Devrim

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X