Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Cansel Elçin İstanbul'un Tarihi Dokusu İçinde

Toprak tonları ve hakilerin içinde rahat ve şık bir tavırla görüntülediğimiz Cansel Elçin, İstanbul’un tarihi dokusuna Parizyen bir hava kattı.

Cansel Elçin İstanbul'un Tarihi Dokusu İçinde Cansel Elçin İstanbul'un Tarihi Dokusu İçinde Pinterest

 

 

Merhaba Cansel. Birden bire soğuk davranırmışım, tek kelimelik cevaplar vermeye başlarmışım değil mi? (gülüyor) Eyvah eyvah (gülüyoruz). Sinemayla nasıl tanıştığını hatırlıyor musun?
Tire’deyken ağabeyim beni sinemaya götürürdü. Tire Açık Hava Sineması’nda gündüzden anonslar yapılırdı, “Bu akşam, iki film birden!” gibi, önce Türk filmi ardından da bir yabancı film gösterilirdi. İyi, Kötü, Çirkin, Rocky ve Rambo gibi filmleri ilk orada izledim ben ağabeyimle. Fransa’ya gittiğimizde de rutinimiz aynı şekilde devam etsin istedi. Mad Max’in ilki geldiğinde ben 12 yaşındaydım. Sıraya girdik, gişedeki adam yaşımı duyunca giremeyeceğimi söyledi, biz de onun yerine bir komedi filmi izlemek zorunda kaldık. O da kötü değildi ama ağabeyim çok üzülmüştü hatırlıyorum. Ben de ikincisini sinemada izledim tabii sonra. Benim için efsane bir filmdir o yüzden. Mel Gibson’ı Mel Gibson yapan film...

Röportajın tamamı InStyle Haziran sayısında!

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X