Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Chanel Kokularında Yeni Bir Soluk

Chanel'in yeni çıkardığı 3 yeni unisex koku, markanın yerleşmiş koku anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Chanel Kokularında Yeni Bir Soluk Chanel Kokularında Yeni Bir Soluk  Pinterest

 

 

   Parfümde kendi özgü bir yeri olan, yıllardır çiçeksi ve güçlü kokusuyla kült haline gelen Chanel, yeni çıkardığı 3 yeni parfümle parfüm konusundaki istikrarını bambaşka bir boyuta taşıyor. Güçlü ve erkek kadın kokularının bariz ayrıldığı klasik Chanel parfümlerin yanı sıra, Chanel’in bu yeni üç kokusu unisex özelliğe sahip. Parfümler isimlerini markanın yaratıcısı Coco Chanel’in hayatına dokunmuş üç farklı yerden alıyor: Venice, Biarritz ve Deauville. 2013’ten beri Chanel dünyasında olan Olivier Polge, bu yeni kokuları hafif, taze ve beklenmeyen olarak tanımlıyor. Chanel’in yeni unisex parfümleri sadece bir cinsiyete ait olmayarak, alışılmış Chanel kokuları için devrim niteliğinde bir çıkış olarak değerlendiriliyor. 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X