InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

Coach'ın Yeni Reklam Yüzü Selena Gomez

Coach'ın Yeni Reklam Yüzü Selena Gomez Coach'ın Yeni Reklam Yüzü Selena Gomez Pinterest

Sosyal medya hesaplarından bir süreliğine uzak kalan ve Amerikan Müzik Ödülleri töreninde yaptığı konuşması ile dikkatleri yeniden üstüne çeken Selena Gomez, yeni bir iş birliği yaptı. 75 yılını kutlayan Coach markasının Sonbahar 2017 kampanyasının reklam yüzü olan Selena Gomez, bu haberi kendi Instagram hesabında da paylaştı. 
 

Kampanya reklamlarında yer alacak Gomez, aynı zamanda markanın kreatif direktörü Stuart Vevers ile özel tasarım projesinde de yer alacak. Gomez bu iş birliği için "Coach markası ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım ve Stuart Vevers tarafından tasarlanan kıyafetleri ve aksesuarları çok seviyorum" dedi. Ayrıca iddialara göre 24 yaşındaki şarkıcı Selena Gomez, bu proje için 10 milyon Dolar aldığı söyleniyor.

Benzer HaberlerAbonelik
InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

Mutlu Dergi Grubu Instyle Fortune Popsalata Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X