Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Çocukların Sömestr Rotası: Muzipo Kids

Muzipo Kids merkezlerinde çocukları eğlence ve macera dolu bir sömestr tatili bekliyor.

Çocukların Sömestr Rotası: Muzipo Kids Çocukların Sömestr Rotası: Muzipo Kids Pinterest

 

 

Muzipo Kids, her yıl olduğu gibi bu yıl da sömestr tatiline özel farklı programlarıyla çocukların tatillerini doyasıya yaşamalarına ve özgürce muziplik yapmalarına olanak sağlıyor!

Muzipo Kids Sömestr Programı’nın temel amacı; çocukların sıra dışı, eğlenceli ve eğitici uygulamalarla birlikte keyifli bir ortam içerisinde kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaktır. Çocuklarımızın bedensel, ruhsal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek için gerekli olan tüm aktivitelerin sunulduğu program, Cumartesi - Pazar hariç haftada 5 gün devam edecektir. Tam gün ve yarım gün seçenekleri merkezlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Program seçenekleri içerisinde yer alan sportif aktiviteler; Temel Hareket Becerileri ve Koordinasyon, Temel Jimnastik, Spor Branşlarını Deneyimliyorum, Survivor Oyunları, Manipülatif Beceriler, Sokak Oyunları & Geleneksel Oyunlar, Beyin Egzersizleri, Oyun Tasarımı gibi farklı seçenekler yer alıyor. Diğer çalışmalar arasında  Öykü ve Drama, Geri Dönüşüm Atölyesi, Sanat ve Seramik Atölyesi, Bilim Atölyesi, Oyuncak Yapımı, Taş Boyama, Masal Canlandırma, Ritim & Müzik...

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X