Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Artık Saçlara da Botoks Yapılıyor!

Bebeklerinki kadar yumuşak ve parlak saçları, ağırlaştırmadan ve uzun süreli korumayla vadeden saç bakımı: Saç botoksu. Seçtiğimiz ürünlere göz atın!


 

 

1 | 6
 
Natura Keratin
Natura Keratin
Bebeklerinki kadar yumuşak ve parlak saçları, ağırlaştırmadan ve uzun süreli koruma ile vadeden en yeni bakım: Saç botoksu. ​Hepimiz farklı farklı ürünler deniyor, saç bakımı ritüelleri yaratıyoruz. Bu farklılıklar tek bir amaçta buluşuyor; daha parlak, hacimli ve en önemlisi yumuşacık saçlar. Kuaförler saç bakımının saç sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bolca altını çizdiği halde etkili ve uzun süre etkili bir saç bakımı bulmak zor. Saç botoksu uygulaması bu endişeyi ortadan kaldırıyor. 

2 | 6
 
Fanola Botugen
Fanola Botugen
Kimyasal bakımların aksine vitamin, protein gibi saçın ihtiyacı olan bileşimlerden oluşan saç botoksu, saçınızı yeniden yapılandırıyor ve taze bir görünüm sağlıyor. Ayrıca diğer kimyasal bakımlar gibi işlem sonrası 1-3 gün arası saç yıkama engeli de bulunmuyor


3 | 6
 
Jean Paul Mynè
Jean Paul Mynè
İster profesyonel ortamda ister özel ürünleri satın alarak kendi evinizde yapabileceğiniz bu yeni saç bakım uygulaması uygulayan herkesi memnun bırakıyor. Etkisi saçın yapısına bağlı olarak 2-4 ay arası değişiyor. 

4 | 6
 
L'oreal Fiberceutic
L'oreal Fiberceutic
Özellikle kimyasal işlemlerden sonra yıpranmış saçları eski doğal, sağlıklı haline kavuşturan saç botoksu, ayrıca işlem görmemiş fakat tarama güçlüğü yaşanan saçlarda da başarılı sonuç veriyor. Mükemmel bir nemlendirme bakımı olan saç botoksu saçınızı ağırlaştırmadan sizi kabarık, taranmayan, kırık saçlardan kurtarıp, bebeksi yumuşaklıkta ve parlaklıkta saçlara kavuşturacak.

5 | 6
 
Majestic
Majestic

6 | 6
 
Keratin Complex
Keratin Complex

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X