InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

5 Farklı Yılbaşı Kutlaması İçin Saç Modelleri


 

 

1 | 5
 
İş Yeri Partisi
İş Yeri Partisi
İş yerinizin düzenlediği yılbaşı partisi için Margot Robbie'ninki gibi bir saç modelini tercih edebilirsiniz. Saçınızı enseden toplayıp ön kısımlarını dağınık bırakarak modern ve sade bir görünüm yakalayabilirsiniz. Takacağınız büyük ve renkli küpeler de bu saç modelinizle mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

2 | 5
 
Kız Arkadaşlarla Ev Partisi
Kız Arkadaşlarla Ev Partisi
Kız arkadaşlarınızla evde parti yapmayı planlıyorsanız Jennifer Lawrence'ın saç modelinden ilham alabilirsiniz. Saçlarınızı örün ve enseden örgünüzü kıvırarak topuz yapın. Bu saç modeli ev partisi için ideal olacak.


3 | 5
 
Akşam Yemeği
Akşam Yemeği
Eğer yılbaşını şık bir restorantta yemek yiyerek kutlamak istiyorsanız elbiseniz kadar saç modelinizi de özenle seçmelesiniz. Jessica Alba'nın saç örgüsü gibi saçlarınızı dağınık bir şekilde örün ve parmaklarınız ile kenarlardan küçük tutumlar çıkarın.

4 | 5
 
Ailenizle Birlikte
Ailenizle Birlikte
Yeni yıla ailenizle birlikte evde daha sakin bir şekilde girmek istiyorsanız Gwyneth Paltrow'un saçındaki kurdeleler size ilham versin. Saçınızı enseden ya da tepeden toplayarak evdeki yılbaşı stilinize kurdele ile sevimli bir görünüm katın.

5 | 5
 
Resmi Kutlama
Resmi Kutlama
Önemli bir kuruluşun yılbaşı partisine giderken resmi bir stil oluşturmanızda fayda var. Renkli kıyafetler yerine daha sade kıyafetleri seçmelisiniz. Saç modelinizi ise Alexa Chung gibi saçlarınıza dalga verip arkadan yarım topuz yapabilirsiniz. Süreceğiniz kırmızı rujla da yılbaşı stilini ön plana çıkarabilirsiniz.

 Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X