Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Küçük Bir Düğün Yapmak İçin 4 Neden


 

 

1 | 5
 
Türkiye’de güzel bir düğün yapmak için çiftlerin ortama 30 bin TL bütçe ayırması gerekiyor. Bu bütçenin yanı sıra; oturma planları, yemek seçimleri ve düğün yerini ayarlamak gibi stresler de yorucu bir hal alıyor. Küçük bir düğün yaparak ekonomik olarak daha rahat edebileceğiniz, daha az strese gireceğiniz ve başkalarını memnun etmek için çabalamak yerine sizin ve arkadaşlarınızın güzel vakit geçireceği bir düğün planlayabilirsiniz.

2 | 5
 
Kısaltılmış Davetli Listesi
Kısaltılmış Davetli Listesi
Her akrabanızı çağırmak veya ‘çocukların gelmediği’ bir düğün uygulamasında bu kuralın başarızlığıyla baş etmek zorunda kalmanıza gerek yok. Küçük bir düğün organize edecekseniz ailenizi ve en yakın arkadaşlarınızı çağırmanız yeterli olacaktır. Bu da davetli listesinin %90’ının olmayacağı anlamına gelir. Çok fazla kişiyi listenizden çıkardığınız için insanlar da size anlayış göstereceklerdir. Böylelikle kalabalık düğünlerde tanımadığınız insanlarla da konuşmak zorunda kalmayacaksınız.


3 | 5
 
Dekorasyonu Yapabilirsiniz
Dekorasyonu Yapabilirsiniz
İnternette beğendiğiniz dekorasyon ürünlerini veya Instagram’da gördüğünüz hayalinizdeki masa aranjmanlarını satın alabilirsiniz. Şık bir yemek masası veya dans edebileceğiniz şık bir ortam dekore ederken üzerinizdeki ve cüzdanınızdaki baskı ortadan kalkacaktır.

4 | 5
 
Herkes İstediğini Giyebilir
Herkes İstediğini Giyebilir
En yakın arkadaşlarınızla yapmayı düşündüğünüz düğünde kıyafet kodu veya konukların sizden büyük beklentileri olmadığı için siz de arkadaşlarınız da istediğinizi giyebilirsiniz.

5 | 5
 
Hayalinizdeki Düğünü Yapmalısınız
Hayalinizdeki Düğünü Yapmalısınız
Muhteşem bir pasta, hayalinizdeki çiçekler, fotoğraf kabini ve şarkı listeleri.. Küçük bir düğün yapmanız bunların olmayacağı anlamına gelmez. Az davetli olması sevdiğiniz ve hayal ettiğiniz konulara daha çok para ayırmanıza da yardımcı olacaktır.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X