InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Hemen Yapmaya Başlamanız Gereken 5 Şey


 

 

1 | 5
 
Bütün bir hafta boyunca iş yerinizde masa başında saatlerce oturuyorsanız, iş dışında fırsat buldukça yürümeniz gerektiğini unutmayın. Sabahları kalktığınız saatten daha erken bir saatte kalkın ve yürüyün. Eğer hafta içi yürüme şansınız olmuyorsa hafta sonu mutlaka yürümeyi ihmal etmeyin. Yürümek hem konsantrasyonunuzu arttıracaktır hem de kilo vermenize yardımcı olacaktır.

2 | 5
 
Soğuk kış günlerinde soğuk duş almak her ne kadar zor olsa da bunun sizin için yararlı olacağını unutmayın. Soğuk su, vücudunuzdaki kan sirkülasyonunu arttıracak, gözeneklerin küçülmesini sağlayacak, cildinizde alerji ve kızarıklık oluşumunu azaltacaktır. 


3 | 5
 
Sabahları limonlu sıcak su içerek güne başlayın. Sıcak su, sindirim sisteminizi desteklerken, limon ise pH dengesi etkisine sahiptir.

4 | 5
 
Uyumadan önce telefonda Instagram ya da Twitter'da vakit geçirmek yerine kitap okumayı deneyin. Hem daha faydalı olacaktır hem güne daha taze ve rahat başlamış olacaksınız. 

5 | 5
 
Sağlıklı yaşam için en önemli şeyin su olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle mümkün olduğunca fazla su tüketmeye çalışın. Çantanızda ya da çalışma masanızda, her zaman su şişeniz yanınızda olsun.

 Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X