Birce Akalay

Selena Gomez, Justin Bieber ile Yeniden Görüşüyor


 

 

1 | 3
 
Pazartesi günü Selena Gomez'in, The Weeknd ile 10 aylık ilişkilerine nokta koyduğu açıklanmıştı. Bu haberden bir gün önce Pazar günü Justin Bieber ile kiliseye giden ve kahvaltı eden Selena Gomez'in, The Weeknd ile ilişkisinin Bieber yüzünden mi bittiği merak konusu olmuştu.. 

2 | 3
 
Bu ayrılık haberinden iki gün sonra Justin Bieber ile bisiklete binerken görüntülenen Selena Gomez'in mutluluğu her halinden belli oluyordu. Dün de Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber'ın hokey maçında görüntülendi.


3 | 3
 
Neredeyse her gün birlikte vakit geçiren ikilinin birbirlerine bir şans tanıyıp tanımayacağını henüz bilmiyoruz. Ancak uzun bir geçmişi olan Selena ve Justin birlikte zaman geçirerek yaptıkları hataları fark edebilirler. Eğer Justin, Selena'nın kalbini yeniden kazanırsa belki bu yıl bitmeden tekrar bir araya gelebilirler.. 

 Abonelik
Birce Akalay

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Birce Akalay

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Global 360 Medya. Style Network Copyright © Global 360 Medya. InStyle is a registered trademark of Global 360 Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X