InStyle Mart 2017 Dilan Çiçek Deniz
Sonbahar 2017 Sokak Stillerinden Deneyebileceğiniz 6 Trend

1 | 6
Cesur Ana Renkler
Cesur Ana Renkler

2016’nın minimalist havasına veda ederken 2017 yılında ise daha canlı tonlar ve neşeli tasarımlar kendini sokak modasında gösteriyor. Bu trendi, kotun üzerine çarpıcı bir sweatshirt giyerek en basit bir şekliyle uygulayabilirsiniz.


2 | 6
Takım Elbiseler
Takım Elbiseler

Her moda haftasında karşımıza çıkan takım elbiseleri, canlı renkler ve beklenmeyen kalıplarda bu sezon da görecek olmak bizi şaşırtmayacak. Takımlarınızın içine boğazlı veya tişört giyerek bu sezonun trendini siz de yakalayabilirsiniz.


 

3 | 6
Logolu Tişörtler
Logolu Tişörtler

Maksimalizm dalgası ile birlikte canlanan marka ve logolu tişörtler, bu sezon çok tercih ediliyor. Eğer bu tarz vintage tişörtlere sahipseniz, onları dolabınızdan çıkarıp giymenin tam zamanı.


4 | 6
Grafik Çiçekli Motifler
Grafik Çiçekli Motifler

Çiçek desenleri, bahar aylarının vazgeçilmezi olmakla birlikte sonbahar-kış sezonunda da sokak stilinde karşımıza çıkıyor. Bu sezon, çiçek motifleri daha büyük ve daha kalın olmakla birlikte çantalardan sweatshirt'lere kadar çeşitli ürünlerde yer alıyor.


 

5 | 6
Yamalar ve Rozetler
Yamalar ve Rozetler

Uzun süredir devam eden yama ve rozet trendi, bu sezon da bizle gibi duruyor. Yaratıcılığınızı kullanarak siz de giysilerinizi ve çantalarınızı özelleştirebilirsiniz.


6 | 6
Topuksuz Botlar
Topuksuz Botlar

Moda haftalarında sık sık gördüğümüz düz tabanlı botları, şık ve zarif eteklerinizin altına giyerek rahatınızdan ödün vermeden trend bir görünüm oluşturabilirsiniz.Abonelik
InStyle Mart 2017 Dilan Çiçek Deniz

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2017 Dilan Çiçek Deniz

Mutlu Dergi Grubu Instyle Fortune Popsalata Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X