Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sonbahar/Kış 2018-19 Trendleri

Sonbahar/Kış 2018-19 podyumlarından vitrinleri domine etmeye hazırlanan kıyafetleri, aksesuarları ve ışıltısı yüksek detayları ön sıradan keşfedin.


 

 

1 | 11
 
XL Çantalar
XL Çantalar
Carven'ın Fall 2018 defilesindeyiz. Hacmi büyüyen çantalar podyumda hakimiyeti eline almış durumda. Fonksiyonel ve tam olarak "cool" diyebileceğimiz bu parça, sezonun en büyük kurtarıcısı.

2 | 11
 
Blazer Rüzgarı
Blazer Rüzgarı
Blazer ceketler standart formundan uzaklaşarak yeni sürümüyle karşımızda. Neredeyse elbiseye dönüşen ceketler, kruvaze modelleriyle de ciddiyetin dozunu artırıyor.

Stil tüyosu: Blazer ceketin resmi tavrını sneaker ve jean ile tamamlayarak yıkmak mümkün.


3 | 11
 
Genişleyen Omuzlar 80'lerin Habercisi
Genişleyen Omuzlar 80'lerin Habercisi
80'lerin abartılı detayları günümüze adapte oluyor ve gösterişin tanımı yeniden yapılıyor. Cesur olmaktan korkmayın, omuzları/kolları hacimli olan parçaları yüksek bel pantolon ile bir araya getirin. 

4 | 11
 
Bel Çantaları
Bel Çantaları
"Kolye" modelleriyle sezonun aksesuar trendini güncelleyen bel çantaları, oldukça fonksiyonel ve hareket özgürlüğü sağlıyor. Tod's defilesinde beli tamamen saran zarif bel çantalarına bayıldık! 

5 | 11
 
Zincirle Kendini
Zincirle Kendini
Louis Vuitton'un Sonbahar/Kış 2018-19 defilesinin yıldızı zincirler, podyumdan sokak stiline iniyor ve görünümü yükseltiyor. İrili ufaklı ve ışıltılı yapısıyla eteklerden yakalara, her formatta işleniyor.

6 | 11
 
Vahşi Şehirli
Vahşi Şehirli
Leopar deseni, yılan ve timsah derisi...Deri ya da kumaş üzerine yapılan bu baskılar özellikle kabanlarda ve ayakkabılarda kendine yer buluyor.

7 | 11
 
Kapitonenin Yükselişi
Kapitonenin Yükselişi
Pofuduk montlara çok yakışan bu dikiş tekniği; eteklerde, çantalarda ve paltolarda da kendini gösteriyor. Sade ama iddialı bir görünüm için kapitoneye gardırobunuzda yer verin.

8 | 11
 
İp Kemerler
İp Kemerler
Bir yandan büyük tokalı ve logolu, diğer yandan ip gibi dökülen kemerler. Favoriniz hangisi?

Stil tüyosu: Bizim tercihimiz zarif ve akışkan ince kemerlerden yana. İp kemeri hacmi geniş bir palto ile bir araya getirin ve yine sezonun diğer trendi xl çantalar ile görünümü tamamlayarak rahatlığın dozunu biraz daha artırın.


9 | 11
 
Sanatsal Hamleler
Sanatsal Hamleler
Estetik ve sanat değeri yüksek bir sezona giriyoruz. Durum böyleyken, heykel motifleri ve çeşitli sanatsal desenler başta ayakkabılar olmak üzere tüm parçaları ele geçiriyor.

10 | 11
 
Transparan Etkisi
Transparan Etkisi
Alexander Wang defilesinden ilham veren bir kareyle trendi özetliyoruz. Yüksek bel pantolon/şortlar, blazer ceketler ve feminenliğin dozunu artıran transparan parçalar bir aradayken günün yıldızı sizsiniz.

11 | 11
 
Ekose Yeniden
Ekose Yeniden
Özellikle Gucci defilesinde öne çıkan ekoseye bu sezon sokak stilinizde daha çok yer verin, kolejdeki günlerinizi hatırlamanız an meselesi!

Editör: Berkant Oğur

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X