InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

2016 Yılının En İyi Yabancı 10 Dizisi


 

 

1 | 10
 
Westworld
Westworld
Yapay zekanın konu alındığı ve Westworld adlı eğlence parkının merkezinde olayların geçtiği dizide, Westworld Park’ta olayların çığırından çıkması ile ortaya çıkan macera akatarılıyor.

2 | 10
 
Stranger Things
Stranger Things
1980'li yıllarda New York'un liman kasabası olan Montauk'ta geçen hikayede, genç bir çocuğun gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ele alınır. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler, çocuğu ararken ortaya çıkan doğaüstü güçlerle karşılaşırlar.


3 | 10
 
Game of Thrones
Game of Thrones
2011 yılında yayınlanmaya başlayan Games of Thrones dizisinde, köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar'ın taht mücadeleleri ele alınır. Dizi, yedinci sezonu için onay alarak 2017 yılında yeni bölümleri ile ekranlarda yayınlanmaya devam edecek. 

4 | 10
 
The Crown
The Crown
En büyük ve en masraflı prodüksiyana sahip olduğu söylenen The Crown dizisi, Kraliçe II. Elizabeth'in üzerine odaklanarak
savaş sonrası İngiltere'nin kaderini belirleyen başbakanlarının yaşadıklarını konu alıyor.

5 | 10
 
American Crime Story
American Crime Story
2016 Şubat ayında yayına başlayan American Crime Story dizisi, her sezon farklı konu ve karakterleri işleyerek Amerika tarihinin en ünlü suçlarını ekranlara getiriyor.

6 | 10
 
Atlanta
Atlanta
20’li yaşlarının ortasına gelmiş iki kuzen olan Earnest ve Alfred, rap dünyasının merkezi olarak bilinen Atlanta’ya gider. Şehir yaşantısıyla ve rap dünyasıyla tanıştıktan sonra çeşitli bağlantılar ile yıldız haline gelen kuzenlerin başından eğlenceli ve garip olaylar geçmeye başlar.

7 | 10
 
Gilmore Girls
Gilmore Girls
2000 yılında başlayarak toplam 7 sezon boyunca ekranlarda yayınlanan Gilmore Girls dizisi, hayali Stars Hollow kasabasının karakterlerinden anne Lorelai ile kızı Rory'nin yaşamlarını konu alıyor. Emmy Ödülü kazanmış ve Golden Globe Ödülleri'ne aday olmuş olan dizi, 2016 yılında aynı kadro ile tekrardan ekranlara dönerek Gimore Girls hayranlarını sevindirdi.

8 | 10
 
Downtown Abbey
Downtown Abbey
2010 yılında yayınlanmaya başlayan Downtown Abbey dizisi, 15 Nisan 1912 günü Titanic gemisinin buzdağına çarparak batması ve gemiyle birlikte Crawley ailesinin iki varisini kaybetmesi ile gelişen olayları ekrana yansıtıyor.


9 | 10
 
Mozart In The Jungle
Mozart In The Jungle
Yaşlanmış olan maestronun yerine yeni, zeki ve genç bir maestronun orkestranın başına getirtilmesiyle olayların başladığı dizide, New York Senfoni Orkestrası üyelerinin birbirleriyle olan ilişkileri anlatılıyor.

10 | 10
 
Insecure
Insecure
Rolling Stone’un Amerika’nın en komik yirmi üç insanından biri olarak seçtiği YouTube yıldızı Issa Rae'nin de başrolde yer aldığı dizide,  Afrika kökenli Amerikan vatandaşı iki kadınıın ırkçılık karşısında yaşadıkları sıkıntılar ele alınıyor.

 Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X