InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Güzellik Dünyasının Yeni Üyesi Silisponge

Güzellik Dünyasının Yeni Üyesi Silisponge Güzellik Dünyasının Yeni Üyesi Silisponge Pinterest

 

 

Güzellik dünyasına her gün bir yenilik eklenmeye devam ediyor. Bu renkli dünyaya en son eklenen ise makyaj silikonu olarak da adlandırılan Silisponge oldu. Görünüş olarak silikon sütyen desteklerine benzeyen Silisponge, sıvı makyaj malzemelerini cildinizde uygulamaya yardımcı oluyor. Poliüretan ve silikondan üretilen bu Silisponge'ların kullanımı ise çok kolay. Molly Cosmetics markası tarafından üretilen Silisponge'lar hem makyaj malzemelerinin ciltte kolay dağılmasını sağlıyor hem de kısa bir sürede temizleniyor. Makyaj süngerlerinin aksine cilt yağını da içine hapsetmeyen bu Silisponge'ları temizlemek için ise sadece sabunla yıkayıp ılık suyla durulamak yeterli oluyor. Molly Cosmetics markasının kendi internet sitesinde 10 Dolar'a satılan bu Silisponge, makyaj süngerlerinin tahtını sarsacağa benziyor.
 

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X