InStyle Haziran 2017 Cansu Dere

Hakkımızda

InStyle.com.tr ile ünlüler, moda, güzellik ve alışverişe dair bilmek istediğiniz en güncel detaylar InStyle farkıyla bir tık ötenizde. InStyle.com.tr yalnızca derginin dijital adresi değil, her gün yepyeni ve taptaze içerikle beslenen son moda bir haber kaynağı. Verdiği kullanışlı bilgilerle de fark yaratan InStyle.com.tr, okurunu ışıltılı kırmızı halı anlarına hazırlanırken asla yalnız bırakmıyor.

InStyle.com.tr ünlü isimleri en şık halleri ve yaşam alanları ile görüntülerken moda, güzellik ve dekorasyonu takipçilerinin seçim ve tercihlerine uygun alternatiflerle beğenisine sunuyor. InStyle.com.tr takipçilerine en özel ve şık anları yaşayabilmesi için ilham veriyor, yönlendiriyor ve motive ediyor. Çünkü, hayat bir kırmızı halı. Hazırlıklı olun!

InStyle Türkiye Nikkei Mutlu Dergi Grubu tarafından yayınlanıyor. Nikkei Mutlu Dergi Grubu, 2014 yılı ortalarında Mutlu Dergi Grubu ile Uzak Doğu'nun en büyük medya grubu olan NIKKEI'nin ortaklığıyla kuruldu. Nikkei Mutlu Dergi Grubu InStyle Türkiye’nin yanısıra Fortune Türkiye, InStyle Home, Martha Stewart Weddings ile bazı dijital haber portalları ve sektör dergileri yayınlanıyor.


Abonelik
InStyle Haziran 2017 Cansu Dere

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Haziran 2017 Cansu Dere

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X