Bensu Soral

HiPP, Yeni Krem Serisi ile Türkiye’de

HiPP, Babysanft bakım ürünlerini ve yeni krem serisini Akaretler W Otelde Otel’de basına ve bloggerlara özel davette tanıttı.

HiPP, Yeni Krem Serisi ile Türkiye’de HiPP, Yeni Krem Serisi ile Türkiye’de Pinterest

 

 

“Yok konsepti” ile hazırlanan HiPP Babysanft Bakım  ürünlerinde alerji yaratabilecek veya cilde zarar verebilecek hiçbir madde bulunmaz. İçeriğindeki malzemeler “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre formüle edilmiştir.

Gerçekleşen lansmanda HiPP Türkiye Pazarlama Müdürü Emine Arslan;
"HiPP Bakım ürünlerinde Organik Badem yağı ile birlikte sadece cildin yapısındaki yağlara benzer özellikteki bitkisel kaynaklı yağlar kullanılır. Cildin hava almasını engelleyen mineral yağlar kullanılmaz. Renklendirici, alerjen bileşenler, esansiyel yağ, poli etilen glikol (PEG), hayvansal hammaddeler ve paraben kullanılmaz. Tüm HiPP bakım ürünlerinin güvenilirliği dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır. "

Babysanft  Bakım Ürünleri 

HiPP Babysanft bakım ürünleri cildin doğal koruma mekanizmasını güçlendiren özel HiPP Cilt Koruması içerir(CM Glukan).  Bu sayede bebeklerin hassas ve narin cildini besleyip nemlendirirken, doğal yoldan kendini korumasına yardımcı olur. HiPP bebek ürünlerinin hepsi organik badem yağı içeren; Sos pişik kremi, Bebek bakım yağı, Yoğun bakım kremi, Vücut losyonu, Bakım yağı, Saç ve Vücut Banyo jeli, bebek şampuanı, Bebek el yıkama köpüğü, Banyo köpüğü ile temizlik, Bakım mendilleri, Çocuk Bakım Kremi, Hassas Nemlendirici Krem ve Türkiye’de bir ilk olan Organik çocuk dudak nemlendiricisi bulunuyor. 

Benzer Haberler
Abonelik
Bensu Soral

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Bensu Soral

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X