InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

James Corden Carpool Karaoke'de Olmayacak

James Corden Carpool Karaoke'de Olmayacak James Corden Carpool Karaoke'de Olmayacak Pinterest

James Corden'ın ev sahipliğini yaptığı Carpool Karaoke şovunun formatında değişiklikler olacağı açıklandı. Oyuncu James Corden ve yapımcı Ben Winston ile Eric R. Pankowski'nin yaptığı açıklamaya göre Carpool Karaoke'nin Apple Music için yeni çekilecek bölümlerinde James Corden olmayacak. 16 bölüm hazırlanacak televizyon şovu, 16 farklı ünlü isim tarafından sunulacak.

Yapılan açıklamaya göre John Legend ve Alicia KeysWill Smith ve James CordenBilly Eichner ve MetallicaAriana Grande ve Seth MacFarlane, Blake Shelton ve Chelsea Handler, Carpool Karaoke'de yer alacak çiftler arasında.

Yeni format için yapımcı Eric Pankowski "Gerçek şu ki James'in yaptıkları çok özel, tek ve eşsiz" açıklamasını yaparken, James Corden ise "Bunu şov programımızda yapmaya devam edeceğiz. Yeni format sadece ünlü isimleri yakın çevrelerinde görmemizi sağlayacak mükemmel bir platform oldu" dedi.

Böylece "The Late Late Show" programında izlediğimiz "Carpool Karaoke" videoları, Apple Music platformunda yayınlanarak takipçileriyle buluşacak.

Benzer HaberlerAbonelik
InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Nisan 2017 Serenay Sarıkaya

Mutlu Dergi Grubu Instyle Fortune Popsalata Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X