Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Keşfet: Çiğdem Karavit "Euphoria Troia" Koleksiyonu

Çiğdem Karavit’in Troia’dan esinlenerek hazırladığı yeni kreasyonu, 30 Haziran'da Bodrum Marina Yacht Club’da moda tutkunları ile buluştu.

Keşfet: Çiğdem Karavit "Euphoria Troia" Koleksiyonu Keşfet: Çiğdem Karavit "Euphoria Troia" Koleksiyonu Pinterest

 

 


Koleksiyon; 25 kadın , 12 erkek ve showun bir parçası olan sanatçı, Maya Azucena’ya özel tasarlanan 1 kostüm ile toplam 38 look olarak yüksek bir sayıya ulaşıyor. Sanat dünyası başta olmak üzere moda dünyasının dikkatlerini her sezon üzerine çekmeyi başaran Çiğdem Karavit , yeni koleksiyonuyla tarihin en önemli savaşlarından biri olan Troia’ya bir kez daha hayat verdi.
 
Yeni kreasyonunu Bodrum’un gözde mekanı Marina Yacht Club’da oyuncu Başak Parlak’ın baş manken olarak podyuma çıktığı, Bee’PR Branding ‘in organizasyonu üstlendiği , Yönetmen İlay Alpgiray’ın koleksiyon filmlerini gerçekleştirdiği, Rönesans Ajans’ın koreografisini üstlendiği defileye; iş dünyası, sanat camiası başta olmak üzere bir çok ünlü isim katılım gösterdi.
 
Defilede Gizem Barlak , Ece Begüm Yücetan gibi başarılı modeller ile başarılı bir organizasyona imza atan ve Troia’ya doğru içsel bir yolculuğa çıkan Karavit , ünlü ses sanatçısı Maya’nın canlı müziği ile bir şölen sundu.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X