Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kim Kardashian'ın Taşıyıcı Anneyi Babyshower Partisine Davet Etmemesinin Nedeni

Kim Kardashian'ın Taşıyıcı Anneyi Babyshower Partisine Davet Etmemesinin Nedeni Kim Kardashian'ın Taşıyıcı Anneyi Babyshower Partisine Davet Etmemesinin Nedeni Pinterest

 

 

Kim Kardashian, 29 Eylül tarihindeki Keeping Up With the Kardashians reklamında “Bebeğimiz oluyor.” sözlerini söyleyene kadar taşıyıcı anne iddiaları hakkında bir bilgi vermemişti. Taşıyıcı anne yolu ile bebek sahibi olmanın ne kadar zor olduğunu anlatan Kim’in, dün yayınlanan bölümde taşıyıcı anneyi baby shower partisine davet etmediği öğrenildi.

Kim’in taşıyıcı anneyi davet etmemesinin nedeni ise oldukça anlaşılırdı. Taşıyıcı anne ile arasının çok iyi olduğunu ve bu iş için en mükemmel insanın o olduğunu söyleyen Kim, bu konuyu çocuklarına açıklayamayacağı için davet etmediğini söyledi.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X