InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Mango'nun 2016 İlkbahar/Yaz Kampanya Yüzü Liu Wen Oldu

Mango'nun 2016 İlkbahar/Yaz Kampanya Yüzü Liu Wen Oldu Mango'nun 2016 İlkbahar/Yaz Kampanya Yüzü Liu Wen Oldu Pinterest

 

 

Liu Wen, bayrağı Kendall Jenner'dan devralıyor ve Mango sezonun ikinci trendinin yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Kendall Jenner ile sunulan "Kabile Ruhu" trendinin lansmanı sonrasında marka, 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda vurgulanacak ikinci reklam kampanyası "Yumuşak Minimal'de Asya'nın uluslararası alanda en tanınmış modeli Liu Wen'i kullanıyor.

1 Mart'tan itibaren farklı reklam platformlarında beğeniye sunulacak olan kampanyanın çekimleri, Londra'daki bir fotoğraf stüdyosunda gerçekleştirildi. Marka bu kampanyada makyaj ve saç için Miranda Joyce ve Paul Hanlon'u tercih etti.
 
Mart ayında beğeniye sunulacak olan "Yumuşak Minimal" trendinde, feminen örgü giyim parçaları elbise, dantel üst ve dantel geniş giysiler ile birlikte sunuluyor. Koleksiyonda, siyah ve beyazın birleşimi ve bu dönemin doğallığı ve tazeliğini vurgulayan referans noktası olarak görülen ince ve hafif elbiseler kullanıldı. İpek gibi ince ve hafif kumaşlar, sadelik ve saflık felsefesini yansıtıyor ve bu tarz, top modellerin hayatımıza giriş dönemini anımsatıyor.

Benzer Haberler
Abonelik
InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ocak 2018 Büşra Develi

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Time Inc. Style Network Copyright © Time Inc. InStyle is a registered trademark of Time Inc. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X