Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Meghan Markle Kensington Sarayı'na Taşınmaya Hazırlanıyor

Meghan Markle Kensington Sarayı'na Taşınmaya Hazırlanıyor Meghan Markle Kensington Sarayı'na Taşınmaya Hazırlanıyor Pinterest

 

 

Suits dizisinin yıldızı 36 yaşındaki Meghan Markle, bir buçuk yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Prens Harry ile büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.. Suits dizisinden ayrılan Meghan Markle, Londra'ya taşınıyor. Çiftin, Prens Harry'nin Kensington Sarayı'nın içinde yer alan iki odalı evine taşınacağı dünya basınında konuşulmaya başladı.

Prens Harry, evinde kız arkadaşı için bir kaç düzenleme yapmaya başladı bile. Çift, evlilik konusunda henüz bir açıklama yapmadı ancak Prens William ve Kate Middleton da nişanlanmadan önce bir süre aynı evde yaşamışlardı.

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X