Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Radisson Blu’dan “Something Blu” Düğün Konsepti

Radisson Blu’dan “Something Blu” Düğün Konsepti Radisson Blu’dan “Something Blu” Düğün Konsepti  Pinterest

 

 

Çiftlerin en özel günlerinden biri olan düğünlerin, çiftlerin tam da hayallerindeki gibi olabilmesi için Radisson Blu Hotel İstanbul Asia, ‘Something Blu’ konseptiyle çiftlerin hayallerinde düğünü planlamaya olanak sağlıyor.Profesyonel düğün uzmanlarıyla birlikte her aşamanın ve her detayın özenle oluşturulduğu menülerden, farklı düğün konseptlerine uzanan yelpazede uzmanlıklar sunuluyor. Romantik, sofistike ya da çiftin hayallerindeki her tarzda düğün için en ince ayrıntıya kadar düşünülen ve mükemmel planlanan organizasyonlar uzman ekiplere emanet ediliyor ve çiftler hiçbir şey düşünmesine gerek kalmadan davetlilerle birlikte en özel günlerinin keyfini çıkarıyor.Kişiye özel paketler sunan Something Blu düğün konseptinde, Radisson Blu’nın şefleriyle her detayın dikkate alındığı düğün yemeği menüleri; en kaliteli, taze ürünlerle dengeli bir şekilde oluşturuluyor ve sade ama sofistike bir lezzet sunuyor.


 
Radisson Blu’nun Something Blu düğün konseptinin masallardaki bir düğüne dönüştüğü mekanlardan biri de Radisson Blu Hotel Istanbul Asia. İş merkezlerine yakın konumu, gün ışığı alan ferah toplantı odaları ve Balo Salonu ile Radisson Blu Hotel, İstanbul Asia Anadolu yakasında ideal bir oteldir. Otelde toplantı ve etkinlikler için 12 ayrı toplantı odası ve 411 metrekare büyüklüğünde Balo Salonu bulunmaktadır. Otel yaz ayları boyunca havuz başı etkinlikleri için 200 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir. Deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı etkinlik menüleri, teknolojik anlamda tam donanımlı toplantı salonları ve profesyonel ekibi ile toplantılarınızda Radisson Blu farkını Asia’da yaşayın.
 
Bilgi İçin:
Yesim Dogukan, Bölge Pazarlama ve İletişim Müdürü, yesim.dogukan@carlsonrezidor.com
 
For more information, visit www.rezidor.com
Twitter @carlsonrezidor

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X