Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sabah Su İçin ve Vücudunuzu Değiştirin

Sabah Su İçin ve Vücudunuzu Değiştirin Sabah Su İçin ve Vücudunuzu Değiştirin Pinterest

 

 

Günde 2 litre su içmek vücudunuz için yapacağınız en faydalı ve en basit şeylerden biri. Bunu alışkanlık haline getirirseniz ve de sabah kalkınca ilk iş olarak su içince vücudunuzdaki iyi değişimlerin artacağını biliyor musunuz?
Sabah uyandığınızda, boş midenize büyük bir bardak su içerseniz güne sağlıklı bir başlangıç yapar ve vücudunuza bu faydaları da sağlarsınız:

Metabolizma Hızlanır
Eğer sabah uyandığınızda ilk içtiğiniz şey su olursa metabolizmanız 4’te 1 oranında daha hızlı çalışmaya başlıyor. Zayıflamak için iyi bir yol değil mi?

Cildi Güzelleştirir
Sabah su içtiğinizde kandaki toksinlerin atılması daha da kolaylaşıyor. Bunun cilt için anlamı da daha sağlıklı görünen, ışıltılı bir görünüm oluyor.

Lenf Sisteminizi Dengelenir
Vücudun beyin dışında her tarafında dolaşan, lenf damarları ve içerisindeki sıvı, damarlar, düğümlerden oluşan; dokulardaki zararlı maddeleri atıp eski hücreleri uzaklaştıran lenf sistemi de sabah içilen sudan iyi anlamda faydalanıyor. Sabah su içtiğinizde lenf sistemi daha iyi çalışııyor.

Kaslara Fayda Sağlıyor
Düzenli olarak sabahları su içtiğinizde daha kolay kilo kaybetmenizin nedenlerinden biri de bu. Kaslar ve kan hücreleri su sayesinde daha sağlıklı oluyor.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X