Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ünlü Ressam Mehmet Sinan Kuran Hilton Dalaman'da

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, ünlü ressam Mehmet Sinan Kuran ile 18 - 26 Ağustos tarihlerinde çocuklara yönelik çizim atölyesi düzenliyor.

Ünlü Ressam Mehmet Sinan Kuran Hilton Dalaman'da Ünlü Ressam Mehmet Sinan Kuran Hilton Dalaman'da Pinterest

 

 

Çağdaş minyatür sanatçısı olarak tanımlanan ve çocukluğundan bu yana resim yapan Mehmet Sinan Kuran, Kurban Bayramı süresince Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA’da düzenleyeceği çizim atölyesi ile her yaştan çocuğa hayallerini resme dökmeyi aşılayacak.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA bünyesinde bulunan ve çocuklara sezon boyunca birçok aktivite imkanı sunan Kids Karnaval’da gerçekleşecek atölyelerde Mehmet Sinan Kuran çocukları eğlendirirken hayal güçlerinin de sınırlarını zorlayacak.

Mehmet Sinan Kuran’ın büyük ilgi gören çizim atölyesi Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa misafirlerine ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X