Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

100`üncü Sayı Çıktı

Projeleri, başarıları, stilleri, güzellikleriyle öne çıkan üç isim 100. sayımız için objektifin karşısına geçtiler


 

 

Tuba Ünsal, Melisa Sözen ve Derin Mermerci bu ay kapaklarımızı renklendiriyor! Genişletilmiş röportajlar ve harika çekimler 100`üncü sayıda sizleri bekliyor.

Yazın en beğenilen trendleri ve onları uygulama ipuçları, partiler, ünlü isimlerin göze çarpan stilleri, trendleri takip etme ipuçları, sezonun en beğenilen espadrilleri, lazer kesim parçalar, renkleri kullanma kılavuzu, hesaplı aksesuarlar, spor ayakkabı rehberi ve yaz stiline dair birçok farklı detay InStyle Temmuz sayısında. Makyajda metalik trendini kullnma ipuçları, dalgalı saçları uygulama tüyoları, 10 adımda jet-set yolculuk sırları, opak pastel renkte manikür ilhamı güzellik sayfalarında sizi bekleyenlerden.

Ayrıca, yıllar içerisinde sayfalarımızdan geçenler, kapağımıza konuk olan isimlerin InStyle anıları 100. sayı sayfalarımızda.

Kapak çekimlerinde kamera arkası görüntülere bakmak için fotogaleriye tıklayın.FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X