Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

24-30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu

Uzman Astrolog Su Karakuş'tan haftalık burç yorumları karşınızda.

24-30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu 24-30 Eylül 2018 Haftalık Burç Yorumu Pinterest

 

 

PAZARTESİ: Nazik bir iletişim dili ve adil bir uzlaşma biçimi günün değeri. Başkalarına arabulucu olmak, hakemlik yapmak için doğru bir gün. Merkür ay düğümleri ve Marsla uyumlu ancak yine de ne yapacağınızı söyleyen iç sesiniz gereğinden çok katı olabilir.

SALI: Güneş-Satürn sert açısı sağlık sorunlarını ve engelleri davet ediyor. Her zamankinden daha dikkatli olmamız gereken birkaç gün yaşanacak. Depresyon gibi ruhsal sorunlar atağa geçebilir. Dolunay öncülük yapmak istediğimiz konularda destekleyici.

ÇARŞAMBA: Güneş-Mars uyumu, sağlık sorunlarına rağmen enerjik davranabileceğimiz, zihinsel durumun ve yaratıcılığın  park olabileceğini müjdeliyor. Mars’ın ay düğümleriyle sert açısı adalete, uyuma, nezakete önem verirsek yakın gelecekte sorun yaşamayacağımızı müjdeliyor.

PERŞEMBE: Eskileri parlatıp yenilemek, eski dostlarla veya yöneticilerle tekrar bir araya gelmek için uygun bir gün. Satürn-Uranüs olumlu açısı güne bir kez daha anlam katacak.

CUMA: Ay-Jüpiter-B.M arasında TKare oluşuyor. Çabuk çözülecek olsa da şansa güvenmemeli, risk almamalı ve özellikle mali konularda önümüzde kör bir nokta olduğunu, net gerçeği göremediğimizi baştan bilmeliyiz.

CUMARTESİ: Ay ve ay düğümleri arasındaki bağlantı bilgi alışverişini mümkün kılacak. Geleceğe dönük bilgiler edinmek, kendimizi geliştirmek için nefis bir gün. Bilgiyi işleyip yaratıcı bir projeye dönüştürmek kendimizle gurur duymamızı sağlayabilir.

PAZAR: AyMerkür’le yüz güldüren bir iletişim içinde. Bilge insanlara saygılı ve sevgi dolu davranmak, yeni bilgilere ulaşmanın keyfini yaşamak mümkün. Ancak Ay-Neptün sert açısı yüksek beklentilerin yaratacağı hayal kırıklığına da işaret ediyor.

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X