Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları!

Değişken olmayı başaran kadınlar Akrep burcu erkeğini etkileme konusunda başarılı oluyor.

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Pinterest

 

 

Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür. İlginizle onu şımartabilir, tutkularınızla büyüleyebilir, sadakatinizle aşık edebilirsiniz. Bu üç unsur onun için çok önemlidir.

Fiziksel görünümünüzdeki en ufak değişikliği fark eden bu erkek, beğenmediği takdirde bunu açıkça söyleyecektir. Güç ve kontrolüne özel önem verdiği için, ipleri size bırakmayabilir. Liderlik etmekten vazgeçmeyebilir. Dürüst davranmalı, yalan söylememelisiniz. Yaptığınız ters bir davranışı, söylediğiniz yanlış bir cümleyi kafasına takması ve bunu asla unutmaması mümkündür.


Sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı şehvetli itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.

Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz. Mahremiyetine özel önem vermeli, erkeğinizin sırlarını kimseye söylememelisiniz.

Varınızı yoğunuzu paylaşıma hazır olmalı, bütünleştirici davranmaya özen göstermelisiniz. Size ait her şeyi öğrenmekten zevk alan bu adamdan ne gizlerseniz gizleyin öğrenmesi mümkündür.

Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bakımlı olmalı, şehvetli olmalı ve itaatkar bir yapıda olmanız gerekir. Gözü dışarıda olan, güven vermeyen kadınların Akrep burcu erkeği karşısında asla şansı yoktur. Anlayışlı yapıda olmalı ve bunu ön plana çıkararak Akrep erkeğini etkileme konusunda ve ilgisini çekme konusunda başarılı olabilirsiniz. 


Kaynaklar: akrepburcu.gen.tr ve akrepburcu.net 

 

 
 
 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X