Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Aktif, Dinamik ve Çok Komik: Utku Ateş

Ege’nin Hamsisi dizisinde Rehber Sinan karakteriyle izlemeye başladığımız genç oyuncuyla canlı renklerin eşliğinde tatlı bir sohbet geçekleştirdik!

Aktif, Dinamik ve Çok Komik: Utku Ateş Aktif, Dinamik ve Çok Komik: Utku Ateş Pinterest

 

 

Ege’nin Hamsisi projesine nasıl dahil olduğundan ve canlandıracağın Rehber Sinan’ın karakter özelliklerinden bahsedebilir misin bizlere Utku?
İlginç bir şekilde yaz aylarını İzmir’de geçirme planları yaptığım bir süreçte telefonum çaldı ve menajerim, Ege’nin Hamsisi adında sıcak ve tatlı bir proje olduğunu, Sığacık’ta çekileceğini ve içinde yer almamızın kariyerim için
iyi olabileceğinden bahsetti. Bunun üzerine evrenin benim yanımda olduğunu hissettim ve projeyi kabul ettik. Bu kararda tabii ki yönetmenimiz Mustafa Şevki Doğan’la uzun bir süredir çalışmak istememin de etkisi büyük ve kısa sürede iyi ki içindeyim dediğim işlerden biri oldu benim için.

Röportajın tamamı InStyle Ağustos sayısında!

Fotoğraf: Tuğberk Acar
Yazı: Deniz Tokgöz
Styling: Seray Denk
Saç: Livan Yıldızay
Makyaj: Akın Sert
Styling Asistanı: Sena Nuray
 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X