Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları!

Başak burcunu genel özellikleriyle titiz, düzenli ve tedbiri yüksek bir burç olarak biliyoruz. Bakalım bu durum ilişkileri nasıl etkiliyor?

Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları! Pinterest

 

 

Başak burcu erkeği, bir kadından etkilendiğinde bunu kolaylıkla ve isteyerek belli eder. Bir kadını sıkça eleştirmesi kötü gibi gözükebilir ancak bu davranışı, o kişiden etkilendiğinin göstergesidir. Aşık olmayı çok fazla ürkütücü bulan Başak erkeğini etkilemek istiyorsanız, romantizmden uzak olmanız gerekir. Başak erkeğini pahalı hediyeler alarak da etkileyebilir, ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Bu çok fazla ilginç olsa da, tam anlamıyla etkili bir girişimdir. Kendisine özen gösteren, şık olmayı seven, bakımına dikkat eden kadınlardan etkilenir. Kendisi oldukça titiz ve düzenli olduğu için, bu özellikleri taşıyan kadınlara karşı ilgisiz kalamaz. Ancak tam tersi özellikleri gösteren kadınlardan da nefret ederler.

Baştan çıkarıcı bilindik kıyafetlerle rüküş kategorisinde boy göstermek yerine, ölçülü ve layıkıyla şık olmak yeterli. Başak; aydınlıktan, beyazdan ve doğanın yeşilinden yanadır. Onun karşısına çıkarken temiz bir cilt, belki fırçanın ucuyla elmacıklarını öne çıkardığın pembe bir allık ama hepsi bu. 

Başak burcu erkeğini, siyah dantel iç çamaşırlarınızla etkileyebilirsiniz. Başak burcu erkeği size bazen durgun bir su gibi görünebilir ama bu sizi yanıltmasın: O durgun suyun altında müthiş bir akıntı vardır! Üstünüze fazla gelmiyor ve size ilgi göstermiyorsa endişelenmeyin çünkü başak burcu erkeği o sırada zihninde sizinle çılgınca sevişiyordur. Bir dokunuşuyla sizi açar ve içinizdeki o seksi kadını keşfetmenizi sağlar ki buna siz bile inanamazsınız! Başak erkeği sakin görünür ama öyle değildir demiştik ya; onu çıldırtmak için gece yarısını bekleyin! Gerçek bir kurt adama dönüşebilir ve size hayatınızın en muhteşem sekslerini yaşatabilir. Tabii önce onu biraz ateşlemeniz gerekiyor. 

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X