Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Birce Akalay Ekim Sayımızda!

Ağlama Anne dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Birce Akalay, Ekim kapak konuğumuz. Bayilerdeyiz!

Birce Akalay Ekim Sayımızda! Birce Akalay Ekim Sayımızda! Pinterest

 

 

Ümraniye Platoları'nda başlayan sıradan bir çekim gününün Birce Akalay'ın bahçesinde keyifli ikramları ve tatlı sohbeti eşliğinde bitebileceği aklımdan geçmezdi, ama öyle oldu. Kibarca sordu bana sohbetimize evinde devam edip edemeyeceğimizi, iyi ki bir alternatif üretmeye çabalamamışım. Şehrin ortasında adeta bir sığınak, korunmuş bir bölge yaratmış kendine Birce. Doğup büyüdüğü evde yaşıyor yıllar sonra yeniden. Anne ve babasını Bodrum'a yolladıktan ve İstanbul şimdi hatırlamak istemediğimiz olaylarla birbiri ardına sarsıldıktan sonra karar vermiş buraya geri dönmeye. Altı kedisi, bir de köpeği var, yaşını hiç göstermeyen, Labrador & Golden Retriever kırması Gypsy. Her birini bir bir anlatıyor bana, merakımı en cezbeden konulardan biri kendim de bir kedi annesi olduğumdan, isimleri, hikayeleri, hayatına nasıl girmiş oldukları. En çok iletişimi Düşeş'le kuruyoruz, yanıma kıvrılıveriyor. Rumeli Hisarı'ndan gelmiş buraya, kaç yaşında olduğu bilinmeyen bu tombul tekir. “Eve gelince şükürler olsun diyorum, İstanbul'u kaldıramıyorum artık galiba... Trafik biraz sorun oluyor bazen ama buna değer diye düşünüyorum. Bu sokakta bisiklete binmeyi öğrendim, okulum yine bu sokağın ucundaydı. Ailem burayı ellerinde tutmak için çabalamasalardı zamanında benim de böyle bir evde oturma şansım olmazdı. Onlar şimdi Bodrum'da yaşıyorlar, babam kaptan oldu olacak, birlikte denize çıkıyorlar. Annem biraz evhamlıdır ama o da seviyor denizde olmay��. Ben çok uğraştım gitmeleri için, biri 60 diğeri 62 yaşında, hayatın tadını çıkarabilecekleri bir yaştalar yani. Buraya da ben sahip çıkıyorum gibi bir durumum var.”


Röportajın tamamı InStyle Ekim sayısında!


Styling: Nazlı Kayran
Fotoğraf: Semih Kanmaz
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç: İbrahim Zengin
Makyaj: Elçin Mutlu
Styling Asistanı: Berkant Oğur
Fotoğraf Asistanları: Tarcan Tan, Betül Erişir
Makyaj Asistanı: Bedirhan Aydın
Saç Asistanı: Remzi Ateş

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X