Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Çarpışma'nın Veli Cevher'i: Onur Saylak

Çarpışma’nın Veli Cevher’i, oyuncu ve yönetmen ONUR SAYLAK’la geçmişini, bugününü ve yakın gelecekteki projelerini konuştuk.

Çarpışma'nın Veli Cevher'i: Onur Saylak Çarpışma'nın Veli Cevher'i: Onur Saylak Pinterest

 

 

Bir kere çok yoğun Onur Saylak. Hem fiziksel bir koşturmaca içinde siz dergiyi elinize aldığınızda ilk bölümü yeni yayınlanmış olan Çarpışma dizisinin seti itibariyle; hem de Daha ve Şahsiyet serüveninde birlikte çalıştıkları yazar Hakan Günday’la yeni bir hikayeyi oluşturmanın peşindeler. Şahsiyet’ten başlıyoruz konuşmaya, Türkiye’de güzel işler yapılabildiğinin son dönemdeki en önemli örneklerinden. “Hakan’la (Günday) Daha’nın ardından doğrudan ikinci filme geçmeyi düşünüyorduk ki bir anda dizi projesi girdi araya. Kerem sağ olsun (Çatay) Puhu TV için bir proje önerdi. Avantajları vardı elbette; bir nebze olsun daha rahat olacaktık dijital bir platformda tek sezon yayınlanacak olmasından dolayı. Başı sonu belli bir hikaye çekeceğimizi biliyorduk ve üstelik bölümler kısa olacaktı... Hep beraber bir hikaye planlama şansımız olduğu için de denemeye karar verdik. Bunun üzerine Hakan’la oturduk konuştuk, ‘Biz ne anlatmak isteriz?’ dedik ve toplumsal hafıza, unutma ve hatırlama üzerine gitmeye karar verdik ve Şahsiyet’e, Agah Beyoğlu’na ulaştık.”

Röportajın tamamı aralık sayımızda.

Yazı: Deniz Tokgöz
Fotoğraf: Kerem Çobanlı
Styling: Seray Denk
Saç: Remzi Ateş
Makyaj: Göksel Çolak

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X