Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ezgi Mola InStyle Nisan Sayısında

Dopdolu içeriğiyle InStyle Nisan sayısı sizi bekliyor

Ezgi Mola InStyle Nisan Sayısında Ezgi Mola InStyle Nisan Sayısında Pinterest

 

 

Bu yılın renk dosyasının olduğu InStyle Nisan sayısının kapak yıldızı Ezgi Mola. `Türkiye’de istediği işi yaparak parasını kazanan şanslı azınlıktanım` diyen Ezgi Mola, Çubuklu 29`da kameramızın karşısına geçti. 
Gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ettiğimiz organik güzellik ürünleri; her kadının sahip olması gereken parçalar; görüntünüzü, makyajınızı, evinizi değiştirme yolları; 300 göz alıcı bahar aksesuarı ve çok daha fazlası InStyle Nisan sayısının sayfalarında sizi bekliyor.
 
Nefis adlı albümünü dinleyicisiyle buluşturan Ayşe Özyılmazel gösterişli haute couture parçalarla; Boynu Bükükler dizisinde rol alan Bensu Soral Amazon etkili kombinlerle; Kara Para Aşk dizisindeki Selin Ortaçlı altın, gümüş ve bronzun sıcak parlamalarını görebileceğiniz kombinasyonlarla; Hatasız Kul Olmaz dizisinde rol alan güzel oyuncu Tuba Melis Türk dantel ve baskıları barındıran kombinlerle bu ay InStyle`da!. Yeni idol Kerem Bursin de hakkında fazla bilinmeyenleri anlatıyor. 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X