Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Her Zaman Trend Olmayı Başaran 5 Nişan Yüzüğü Modeli


 

 

1 | 6
 
Hayalini kurduğunuz evlenme teklifini sevdiğiniz insandan aldıysanız, parmağınıza yakışacak nişan yüzüğü modellerine de bakmanın zamanı geldi demektir!
 
Modası her zaman sürecek nişan yüzüğü modelleri..

2 | 6
 
Tek Taş
Tek taş yüzük modelleri her zaman moda olmayı başarıyor. Tek taşların kesim şekli, pırlantaya ışıltı vermede ve ışığı kırma özelliğinde etkilidir. Onları, taş kesimi ve metal seçimi ile kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Zen Pırlanta,
8.135 TL, zenpirlanta.com.


3 | 6
 
Üç Taş
Üç taştan oluşan nişan yüzükleri, tasarımı göstermek için doğru tercih olabilir.

Atasay, 6.005 TL, atasay.com.

 

4 | 6
 
Halo
Halo model nişan yüzüklerde, küçük pırlantalar büyük ana taşın içinde yer alır ve böylece yüzük olduğundan daha büyük gözükür.


Glamira, 163.135 TL, glamira.com.tr.

5 | 6
 
Prenses Kesim
Modern kesimli prenses kesim nişan yüzükleri zamansız aksesuarlar arasında yerini alıyor. Düz bir nişan yüzüğüyle birlikte kullandığınızda, ikisinin birlikte daha çok parladığını farkedecesiniz.

Ariş Pırlanta,
13.999 TL, arispirlanta.com.

6 | 6
 
Zümrüt Kesim
Klasik zümrüt kesim yüzüklerin bu kadar gösterişli olmasının nedeni mükemmel kesimlerinden kaynaklıdır. Dikdörtgen kesim yüzükler, parmaklarda süre gelen bir etki yaratır. 

Glamira, 18.313 TL, glamira.com.tr.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X