Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

H&M Conscious Exclusive 2019

Los Angeles’ta gerçekleşen etkinlikte birçok ünlü isim bir araya geldi.


 

 

1 | 3
 
Irina Shayk
Irina Shayk
H&M İlkbahar-Yaz 2019 Conscious Exclusive koleksiyonunu Los Angeles’ta gerçekleştirilen bir etkinlikte tanıttı. Düzenlenen kokteylde Irina Shayk, Amber Valetta, Camilla Morrone gibi birçok isim vardı.

 

2 | 3
 
Camilla Morrone & Irina Shayk
Camilla Morrone & Irina Shayk
  Hazırlanan koleksiyon sürdürebilir moda için atılan adımları destekliyor. Doğanın iyileştirici gücünü keşfederek sürdürebilir materyellerle hem şık, hem zarif hem de rahat gözükmeyi mümkün kılıyor.


3 | 3
 
Irina Shayk & Alex Wek & Amber Valetta
Irina Shayk & Alex Wek & Amber Valetta
  "Bu koleksiyonda doğanın güzelliğini keşfettik ve bunu baskılar, ferah silüetler, vurucu renk paleti ve özenli ayrıntılarla yansıttık. İddialı oldukları kadar kullanışlı olan, yüksek performanslı, güzel ve moda parçalar üretmek amacıyla yeni bitki bazlı sürdürülebilir materyaller sunmaktan mutluluk duyuyoruz" diyor H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson.
  Koleksiyon 11 Nisan’da tüm dünyada belli mağazalarda satışa sunulacak. Türkiye’de yalnızca Zorlu Center ve İstinye Park H&M mağazalarından satın alınabilecek.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X