Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kim Kardashian'ın Vazgeçemediği Güzellik Ürünü!

Sosyal medya ve TV fenomeni, trend belirleyici ünlü Kim Kardashian West, yorgunluk karşıtı göz bakım kremi Neutrogena Hydro Boost’suz yaşayamıyor.


 

 

1 | 2
 
Kim Kardashian'ın Vazgeçemediği Güzellik Ürünü
Kim Kardashian'ın Vazgeçemediği Güzellik Ürünü
Geçtiğimiz hafta İngiltere’de kadın dergilerinde yer alan habere göre; Kim Kardashian West, yataktan göz altı morlukları ve şişkinlikleri ile kalkmayı göze alamadığından ve nemi göz çevresine 24 saat hapsederek göz bakımı sağlamak amacıyla Neutrogena Hydro Boost göz kreminden asla vazgeçemediğini belirtti. 
 
 

2 | 2
 
Kim Kardashian'ın Vazgeçemediği Ürün!
Kim Kardashian'ın Vazgeçemediği Ürün!
Neutrogena Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Göz Bakım Kremi
 
Neutrogena Hydro Boost Serisinin yeni üyesi Yorgunluk Karşıtı Göz Bakım Kremi gözleri tek dokunuşla canlandırıyor ve yorgunluk izlerini anında siliyor. Göz altı çevresi anında daha dolgun ve canlı bir görünüme kavuşuyor.
Neutrogena Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Göz Bakım Kremi, günün yorgunluğunu uzaklaştırarak güne canlı bir görünüm ile başlamanız için 3’lü etki gösterir.
  • Yoğun nemlendirme:  Cilde yoğun nem sağlayan ve cilt bariyerini güçlendiren hiyalüronik jel yapısı ile göz altı çevresinin anında daha dolgun görünmesini sağlar.
  • Temizlenme hissi:  Cilt tarafından hemen emilen ve cildi makyaja hazırlayan hafif jel formülü, yorgun gözleri canlandırır ve yorgunluk izlerinin silinmesine yardımcı olur.
  • Nemi 24 saat boyunca cilde hapseder:  Böylece ciltteki esneklik kaybı önlenir ve gözler her gün daha canlı gözükür.
 
Oftalmolojik olarak test edilmiş göz kremi, nemlendirme için gün boyu çantada taşınabilecek uygun booyutta, 15 ml ambalajda satışa sunuluyor.  Parmak uçlarına az miktarda ürün alarak, elmacık kemiklerinin üstünden başlayarak göz çevresi etrafında daireler çizerek uygulanması öneriliyor.


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X