Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Merhaba Samantha Jones!

Dizinin üstünden uzun zaman geçse de ikonik kostümleri hiç unutmadık, 20 yıl sonra bile çekinmeden kullanabileceğiniz kombinleri bir araya getirdik.


 

 

1 | 6
 
Siyah Sarı
Siyah Sarı
Siya ve sarı yıllardır güzel bir kontrast oluşturmak için kullanılan en popüler renklerden, siz de deneyin! 

2 | 6
 
Bildiğiniz Takımlardan Değil
Bildiğiniz Takımlardan Değil
Her gün işe giderken resmi ama sizi yansıtan bir şeyler giymek için önceki akşamdan düşünmeye başlıyorsanız işi Samantha Jones'a bırakın. Kendi şirketine sahip Halkla İlişkiler Uzmanı Jones, profesyonelliğinden ödün vermeden kıyafetleriyle ruhunu yansıtmayı çok iyi beceriyor. 
 


3 | 6
 
Kırmızı, Çoğu Zaman!
Kırmızı, Çoğu Zaman!
Tüm parçaların kırmızı olması yapılan kombin adına çoğu zaman risklidir. Fakat Samanta Jones her şeyi harika taşır. Özellikle omuz bölgesindeki detay sayesinde çok daha havalı görünebilirsiniz! 

4 | 6
 
Asla Modası Geçmez: Trençkot
Asla Modası Geçmez: Trençkot
İster ilk ister sonbaharda kullanın, yıllardır moda dünyasındaki tahtından asla inmeyen bir güzelliktir trençkot. Sivri burun topuklu ayakkabılarla kombinlediğinizde hem oldukça profesyonel hem de çok seksi gözükeceksiniz. 

5 | 6
 
Kemer Kemer Kemer
Kemer Kemer Kemer
Eğer beliniz vücudunuzun beğendiğiniz bir parçasıysa dünyaya bunu göstermekten çekinmeyin. Gömlek etek kombininize kemerle yapacağınız küçük bir dokunuş tüm havanızı değiştirecek. 

6 | 6
 
Beyaz Ve Her Renk
Beyaz Ve Her Renk
Herkesin bildiği gibi beyaz oldukça iyi bir taşıyıcı renk. Samantha Jones gibi tercih ettiğiniz düz beyaz bir kalem eteğin üstüne isterseniz gökkuşağını bile giyebilirsiniz. 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X