Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Organik Badem Özlü Vücut Banyo Jeli

HiPP Banyo jeli, “Yok konsepti” ile hazırlanan kozmetik serisinde alerji yaratabilecek veya cilde zarar verebilecek hiçbir içerik bulundurmuyor.


 

 

1 | 1
 
Hipp Banyo Jeli
Hipp Banyo Jeli
  İçeriğindeki malzemeler “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre formüle edildi, bu doğallık vazgeçilmeziniz olacak! 
  HiPP Banyo jeli,  hassas ve narin cildini besleyip nemlendirirken, cildinize zarar vermez. İçeriğinde organik badem yağı bulunan; HiPP Banyo jeli hassas ve nazik bir şekilde temizleme sağlar. Özellikle yeni doğan cildi ile uyumlu Ph değerine sahiptir. Cilt uyumluluğu dermatolojik olarak onaylanmıştır. PEG, paraben, Mineral yağ, esansiyel yağ, renklendirici, koruyucu, içermez. HiPP Babysanft bakım ürünleri cildin doğal koruma mekanizmasını güçlendiren HiPP Cilt koruması içeriğiyle cildinizi korur.

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X