Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

İlk Bakış: Michael Kors Collection İlkbahar 2019

Michael Kors Collection İlkbahar 2019 koleksiyonu için reklam kampanyası çekimleri geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

İlk Bakış: Michael Kors Collection İlkbahar 2019 İlk Bakış: Michael Kors Collection İlkbahar 2019 Pinterest

 

 

Michael Kors, reklam kampanyası için, “Bugünün lüks sever gezginlerine hitap edecek, rahat, özgüven sahibi ve vurdumduymaz kareler yakalamak istedim,” diyor. Çekimi gerçekleştiren ünlü Hollandalı fotoğrafçı ikili Inez van Lamsweerde ve Vinoodh (Inez&Vinoodh) bu karelerde Michael Kors Collection kadınının yerini bulduğunu söylüyor.

İlkbahar 2019 koleksiyonu; tamamen pozitif düşünce, romantizm ve neşe üzerine kurulu. Bu enerji, tasarımlara canlı renkler, çiçek ve hayvan baskılarının olduğu cesur desenler, metalik kumaşlar ve romantik nakışlar ile yansıyor. Kıyafetler göz alıcı ve iddialı oldukları kadar, rahatlıkları ile gardırobunuza geniş bir açı kazandırırken, aksesuarlar ise tatil ruhunu şehir hayatına getiriyor. 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X