Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle 2013`ü Özgü Namal`la Karşılıyor!

Güzellikte yeni trendler, yeni yılın şimdiden popüler olan trendleri, kolay dekorasyon uygulamaları, gardırop çözümleri, ünlülerden dağ tatili önerileri, yeni tiyatro oyunu ve dizisiyle Özgü Namal, Serkan Altunorak ve kış stiline dair çok daha fazla detay InStyle Ocak sayısında!

InStyle 2013`ü Özgü Namal`la Karşılıyor! InStyle 2013`ü Özgü Namal`la Karşılıyor! Pinterest

 

 

Stilinizi renklendirecek birbirinden güzel detaylar InStyle Ocak sayısında! Büyük Londra Oteli`nin Orient odasında kameralarımıza poz veren Özgü Namal`ın kapak kızı olduğu sayıda Michael Kors`tan stil dersini, erkek stil sayfalarında ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Taşlıcalı Yahya karakterine hayat veren Serkan Altunorak`ı bulacaksınız. Bu sezon popülerliğini artıran desenli jeanler, böğürtlen renklerini kullanma kılavuzu, hesaplı seçimlerle gardırobunuzu kurtaracak parçaları bulabilir; kar tatiliniz için aradığınız ilhamı yine sayfalarımızda keşfedebilirsiniz. Kışın bakımına ve güzelliğine dair detayları da güzellik dosyamızda bulacaksınız.  Mart ayından itibaren ne giyeceğimizi merak ediyorsanız da cevabı en popüler trendlerin yer aldığı dosyamızda!

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X