Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle Aralık Sayısı Çıktı!

Hande Subaşı, en güzel pozlarıyla InStyle Aralık sayısına konuk oluyor

InStyle Aralık Sayısı Çıktı! InStyle Aralık Sayısı Çıktı! Pinterest

 

 

2013`e veda etmeye sayılı günler kala yılın öne çıkan trendleri, kişileri, kıyafetleri, hayatımızda olay yaratan detaylar Stil 100 dosyasında biraraya geliyor. Yılbaşı gecenizi daha ışıltılı hale gitirecek kıyafet ve kombin önerileri, stil yenileme tüyoları, seksi saç ve makyaj önerileri, ışıltılı mücevherler ve yardım kuruluşları için çalışan 11 ünlü isim InStyle Aralık sayısında.

Yeni bir kampanyayla karşımıza çıkan Hande Subaşı; Çalıkuşu dizisinin Neriman`ı Begüm Kütük; Görüş Günü Kadınları dizisinde izlediğimiz Nesrin Cavadzade; Bügünün Saraylısı dizisinde Neslihan karakterine hayat veren Dilşad Çelebi ve Merhamet`te Atıf karakterini canlandıran genç oyuncu Ahmet Rıfat Şungar bu ay InStyle`da!

InStyle Aralık sayısını Hediye özel sayısıyla birlikte bayiilerde bulabilirsiniz. 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X