Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle Eylül Sayısı

Tuğçe Kazaz`ın kapak konuğu olduğu InStyle Eylül sayısı bayilerde!

InStyle Eylül Sayısı InStyle Eylül Sayısı Pinterest

 

 

Gelecek ay gösterime girecek Osman Sınav`ın filmi Uzun Hikaye ve ATV`de başlayacak Son Yaz dizisinde rol alan Tuğçe Kazaz, InStyle Eylül sayısında! Hayatını, "Üç yıldır bir anlama sürecindeyim," diye tarif eden Kazaz ile Sirkeci Tren Garı`nda başlayan seyahatin yanı sıra Küçük Hesaplar dizisinin güzel yıldızı Ayşe Melike Çerçi`nin siyahın asilliğini ortaya koyan seksi kombinasyonlarla, Pis Yedili dizisinde Alice karakterine hayat veren genç oyuncu Ecem Karavus`un şehir yaşantısının kaosunda şıklığı pas geçmeyen kombinasyonlarla, arka arkaya üç sinema filmiyle beyaz perdede göreceğimiz güzel oyuncu Müge Boz`un ünlü markaların sezondaki en `hit` tasarımlarıyla verdiği pozlar ve adeta fenomen haline gelen Behzat Ç. dizisinin kadrosuna yeni dahil olan yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, iş ve aşka dair kurduğu cümlelerle InStyle Eylül sayısında!

 

Yeni sezondan 988 yeni ürünün yer aldığı InStyle Eylül sayısı Kids ekiyle birlikte bayilerde! Keyifli okumalar!

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X