Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle Mart Sayısı Çıktı

Mart kapağında yer alan isim Sarah Jessica Parker

InStyle Mart Sayısı Çıktı InStyle Mart Sayısı Çıktı Pinterest

 

 

Sarah Jessica Parker, yeni çıkardığı, aksesuar koleksiyonunu, ailesini ve hakkında merak edilenleri InStyle Mart sayısında anlatıyor. Defilelerin vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Fidan Martinoviç sezonun başrolde olan kombinasyonlarıyla; müzisyen Kıvılcım Ural rock chic kobinasyonlarla; Güneşi Beklerken dizisinde Aydan karakterine hayat veren Demet Sevim bahara göz kırpan beyaz kombinlerle; Seda Bakan minimal parçalarla; Ezgi Asaroğlu sezonun sevilen makyaj trendleriyle Mart sayısının sayfalarında yer alıyor. 

Mükemmel stili yakalamanız için gereken sırlar, farklı stillere uygun tulum modelleri, volan trendini kullanma ipuçları, ilkbaharın en güzel ayakkabı modelleri; alışveriş kimiliğinizi bulmanın yöntemleri; baharın en giyilebilir trendleri ve onları giyme ipuçları; yeni sezona dair yeni kesimler; sezonun yeni güzellik trendleri; doğru makyaj fırçası seçim sırları; 10 adımda baharda canlanma tüyoları; sezonun en güzel çanta modelleri InStyle Mart sayısında sizi bekliyor.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X