Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle Ocak Sayısı Çıktı

2014`ün moda, saç, güzellik trendlerinin olduğu sayının kapak kızı Yasemin Allen

InStyle Ocak Sayısı Çıktı InStyle Ocak Sayısı Çıktı Pinterest

 

 

Duru güzelliği ile dikkat çeken Yasemin Allen InStyle Ocak sayısında hakkında merak edilenleri, birbirinden güzel pozlarla cevaplıyor. Pis Yedili dizisinde Cimbom karakterine hayat veren Eda Ece farklı desenlerde kombinasyonlarla; Bugünün Saraylısı dizisinde Fatih rolüyle dikkat çeken yakışıklı oyuncu Ali Ersan Duru derginin sayfalarında yer alıyor. 

2014 ilkbaharının trend raporu; ünlü tasarımcı Giorgio Armani`nin stil önerileri; Arzu Atabarut`un mücevher kutusundan çıkan göz alıcı parçalar; midi boy elbiseler; ekose trendini uygulama tüyoları; 2014`te gardırobunuz, makyajınız ve sosyal hayatınızla daha mutlu olmanızı sağlayacak ipuçları; defilelerde göze çarpan makyajları uygulama tüyoları ve çok daha fazlasını InStyle Ocak sayısında bulabilirsiniz.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X