Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

İstanbul Komedi Festivali Başlıyor

İstanbul, bu yıl da Kasım ayında BKM’nin organizasyonunda üçüncü kez “İstanbul Komedi Festivali”ne ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Komedi Festivali Başlıyor İstanbul Komedi Festivali Başlıyor Pinterest

 

 

“SÖYLEYİN DE BERABER GÜLELİM!”

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, “Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla üçüncü kez ev sahipliği yapmaya hazırlandığı “İstanbul Komedi Festivali” 2 - 18 Kasım tarihleri arasında BKM Tiyatro, BKM Mutfak Çarşı, BKM Mutfak Uniq, Mall Of İstanbul MOİ Sahne ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnelerinde gerçekleştirilecek.
 
DOYASIYA GÜLMEK İÇİN BİR KAÇ ÖNERİ!

2 - 18 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan 50’den fazla gösterimden gözümüze çarpanlar; Yılmaz Erdoğan’nın yeni çıraklarıyla ilk kez sahneleyeceği “Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak” 17 Kasım’da BKM Tiyatro’da sahnelenirken, “Ahlat Ağacı” ve “Ölümlü Dünya” filmlerindeki başarılı performansının yanı sıra, stand-up’ın yükselen yeni yıldızı Doğu Demirkol’un tek kişilik gösterisi 09 Kasım Cuma akşamı yine BKM Tiyatro’da. Sinema ve TV’nin sevilen ve güldüren yüzleri, yetenekli oyuncular, Okan Çabalar, Bülent Emrah Parlak, Alper Kul da festivalde kahkaha dolu performanslara imza atacaklar.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X