Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Merve Boluğur, InStyle Mayıs Sayısında!

InStyle Mayıs sayısı, kapak kızı Merve Boluğur`la birlikte bayilerde

Merve Boluğur, InStyle Mayıs Sayısında! Merve Boluğur, InStyle Mayıs Sayısında! Pinterest

 

 

InStyle Mayıs sayısında sizi Kuzey Güney dizisinin güzel yıldızı, moda dünyasına da adım atan Merve Boluğur karşılıyor. Derginin içerisinde 184 en iyi güzellik ürünü ve kullanma önerileri, bakışlarınızın daha etkili olmasını sağlayacak ipuçları, en yeni parfümler güzellik sayfalarından bulabileceğiniz konulardan bazıları. Stilinizi çabucak düzenleyecek öneriler, baharın en yeni trendleri, 10 pratik öneriyle bahar temizliği, neon renkli iç giyim parçaları, renkleri kombinleme önerileri, pırıltılı trendleri kullanma kılavuzu bahar stilinizde uygulamanız üzere sizi bekliyor! Retro modellerle poz veren Yasemin Allen, Survivor`dan aşina olduğumuz Nihat Altınkaya, baharın renkli tasarımlarıyla kamera karşısına geçen Diane Kruger ve pudra renklerle romantizmi yakalayan Ayşecan Tatari de InStyle Mayıs sayısında bulabileceklerinizden!

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X