Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Mine Tugay InStyle Şubat Sayısında

Le Méridien Hotel İstanbul Etiler`de kamera karşısına geçen Mine Tugay hakkında merak edilenleri anlatıyor

Mine Tugay InStyle Şubat Sayısında Mine Tugay InStyle Şubat Sayısında Pinterest

 

 

InStyle Şubat sayısının kapak kızı, Medcezir`de güçlü ve stil sahibi anneyi canlandıran Mine Tugay. Özel hayatında pek çok yeniliğe yer açan ve Cinayet dizisinde polisi canlandıran Engin Altan Düzyatan ile birlikte Karadayı dizisine dahil olan Perihan Erener de sezonu yansıtan kombinlerle Şubat sayısında. 

İdeal vücut şekline ulaşmanız için ihtiyacınız olan  püf noktaları, doğru jean`ler, korseler ve daha fazlası; mükemmel görünmenizi sağlayacak 15 harika güzellik uygulaması; sanatın modaya yansıması; Golden Globe gecesinden uzun yıllar akıllarda kalacak detaylar; Tuvana Büyükçınar`dan mükemmel stil için ipuçları; gardırobunuzda mutlaka olması geren parçalar ve onları kullanma sırlarını InStyle Şubat`ın sayfalarında bulabilirsiniz. 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X