Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Şahin Tepesi'nin Deniz'i: Leyla Tanlar

Şahin Tepesi'nin Deniz'i Leyla Tanlar'la kış soğuğuna meydan okuyan sıcacık trikolar içinde boğazın hırçın sularına bir başkaldırı.

Şahin Tepesi'nin Deniz'i: Leyla Tanlar Şahin Tepesi'nin Deniz'i: Leyla Tanlar Pinterest

 

 

Beğendiğin, takdir ettiğin ve belki de örnek aldığın bir oyuncu var mı?
Natalie Portman. Léon: The Professional'ı çekerken 11-12 yaşlarındaydı sanırım. O yaşta, öyle bir sette, çevresinde onca efsane oyuncu olmasına rağmen her sahnesinde yeteneğini, daha da önemlisi kendine olan güvenini ve içten içe bu işi yaptığı için ne kadar mutlu olduğunu, oynarken aslında ne kadar eğlendiğini görebiliyorsunuz. Tabii ki saygı duyduğum bir diğer özelliği de kariyerinde önemli bir noktada olmasına rağmen eğitimini bırakmayı asla aklına getirmemiş olması. Harvard'da psikoloji okumuş. Zaten eğitiminin ve sahip olduğu genel kültürün hayata bakış açısındaki etkilerini görüyoruz.

Röportajın tamamı aralık sayımızda!

Yazı: Deniz Tokgöz
Fotoğraf: Tuğberk Acar
Styling: Nazlı Kayran
Saç: Engin Çakmak
Makyaj: Melis İlkkılıç
Makyaj Asistanı: Hidayet Korkmaz

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X