Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sanem Çelik InStyle Kasım Sayısında

Stilinize ve hayatınıza renk katacak detaylar InStyle Kasım sayısında

Sanem Çelik InStyle Kasım Sayısında Sanem Çelik InStyle Kasım Sayısında Pinterest

 

 

Uzun bir aradan sonra filmi ve dizisiyle dönüş yapan Sanem Çelik, Los Angeles`ta geçirdiği yılları, moda anlayışını, Doğu felsefesiyle ilişkisini ve kendine dönmeyi InStyle Ekim sayısında, Beykoz Kundura Fabrikası`ndaki birbirinden göz alıcı pozları eşliğinde anlatıyor.

Arka Sokaklar dizisinde Komiser Leyla karakterini canlandıran Gülcan Arslan country tarzını yansıtan kıyafetlerle; genç oyuncu Dilara Öztunç pembe tonlarla; Benim Dünyam filminde ve Med Cezir dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü palto modelleriyle InStyle Kasım sayısında yer alıyor. Stil&Erkek sayfasında yer alan isimse Fatih Harbiye dizisinde zenginliğini pek ön planda tutmayan, genç bir iş adamını canlandıran Kadir Doğulu.

En sevilen mağazalardan şık giyinerek az harcamanın yolları, hafta sonu için çarpıcı ve şık kombinler, hayatınıza renk katacak etkili siteler ve uygulamalar, doğru ruj seçmenin ipuçları, evinize tarz kazandıracak 10 uzman önerisi ve çok daha fazla detay InStyle Kasım sayısında.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X